Jaroslav Veris - Zamazal - Uhrančivá dívka

Kresba, 50x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91636. Uhrančivá dívka
Dražba ukončena:30.03.2023 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč