Jaroslav Veris - Zamazal - Stromy u rybníka

Olej na sololitu, 32x80 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

29121. Stromy u rybníka
Dražba ukončena:28.02.2019 20:19:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč