Jaroslav Veris - Zamazal

60264. Spanilá dívka

popis: Kresba, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč