Jaroslav Veris - Zamazal - Spanilá dívka

Kresba, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

60264. Spanilá dívka
Dražba ukončena:16.06.2021 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč