Jaroslav Veris - Zamazal - Říční krajina s mostem

Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

38257. Říční krajina s mostem
Dražba ukončena:28.11.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč