Jaroslav Veris - Zamazal - Půvabná

Olej na dřevě, 19x16 cm. Signováno vpravo dole J. Veris 24. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74229. Půvabná
Dražba ukončena:30.03.2022 20:32:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč