Jaroslav Veris - Zamazal - Půlakt s kloboučkem

Kombinovaná technika, 62x48 cm. Nesignovány. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo zakoupeno na výstavě v galerii v Paříži.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91392. Půlakt s kloboučkem
Dražba ukončena:29.03.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč