Jaroslav Veris - Zamazal - Portrét dívky

Olej na plátně, 59x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, malba v místě poškozena.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha
Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze (profesoři Jan Preisler a Vratislav Nechleba). Studoval také ve Vídni a v Paříži. Dílo: hlavně žánry, lidská postava, zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

71520. Portrét dívky
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč