Jaroslav Veris - Zamazal - Nana

Kombinovaná technika - kresba, 51x36 cm. Signováno vpravo dole Veris. Nalepeno na kartonu.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44437. Nana
Dražba ukončena:13.05.2020 20:28:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč