Jaroslav Veris - Zamazal - Listnatý les

Olej na překližce. 30x40 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

43809. Listnatý les
Dražba ukončena:29.04.2020 21:49:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč