Jaroslav Veris - Zamazal - Ležící ženský akt

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Weris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
75719. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:27.04.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč