Jaroslav Veris - Zamazal - Krajina s rybníkem od Jevan

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
106976. Krajina s rybníkem od Jevan
Dražba ukončena:13.12.2023 21:45:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč