Jaroslav Veris - Zamazal - Koupání

Olej na kartonu, 66x49 cm. Signováno vpravo dole J. Veris. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

20469. Koupání
Dražba ukončena:31.05.2018 19:19:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč