Jaroslav Veris - Zamazal - Historický výjej

Olej na překližce, 20x26 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
121235. Historický výjej
Dražba ukončena:28.08.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč