Jaroslav Veris - Zamazal - Dívka s květinou

Olej na plátně, 81x65 cm. Signováno vpravo dole J. Veris Paris. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

60802. Dívka s květinou
Dražba ukončena:30.06.2021 21:17:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč