Jaroslav Veris - Zamazal

60802. Dívka s květinou

popis: Olej na plátně, 81x65 cm. Signováno vpravo dole J. Veris Paris. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 21:17:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč