Jaroslav Veris - Zamazal - Dívka s amforou

Kresba tužkou, 41x57 cm. Signováno vlevo dole Veris. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

55902. Dívka s amforou
Dražba ukončena:10.02.2021 22:28:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč