Jaroslav Veris - Zamazal - Dívčí akt

Kresba, 49x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91432. Dívčí akt
Dražba ukončena:29.03.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč