Jaroslav Veris - Zamazal - Děvče v pruhovaném tričku

Kombinovaná technika - kresba, 68x52 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Okraje poškozeny.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

48797. Děvče v pruhovaném tričku
Dražba ukončena:17.09.2020 22:55:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč