Jaroslav Veris - Zamazal - Dáma s vějířem

Kombinovaná technika - kresba, 51x35 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

64391. Dáma s vějířem
Dražba ukončena:15.09.2021 23:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč