Jaroslav Veris - Zamazal - Dáma s náhrdelníkem

Olej na kartonu, 30x26 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris 35. Rámováno.

Stav: Rám poškozen Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

42317. Dáma s náhrdelníkem
Dražba ukončena:25.03.2020 21:53:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč