Jaroslav Veris - Zamazal - Akt ženy

Pastel na papíře, 58x43 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
103932. Akt ženy
Dražba ukončena:25.10.2023 20:18:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč