Jaroslav Veris - Zamazal - Akt dívky

Kresba tužkou, 51x35 cm. Signováno vpravo dole Veris. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

50254. Akt dívky
Dražba ukončena:14.10.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč