Jaroslav Veris - Zamazal - Akt

Kresba perem, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Veris. Volný list. Nalepeno na kartonu.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44492. Akt
Dražba ukončena:13.05.2020 21:22:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč