Jaroslav Valečka - Balony

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vzadu J. Valečka 2016. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

doporučujeme
Jaroslav Valečka
119843. Balony
Zbývá:28 dnů, 0 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:32:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč