Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vzadu J. Valečka 2016. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1972
Malíř, grafik. Studoval AVU v Praze u J. Sopka malbu a u J. Hendrycha plastiku. Absolvoval stáže a studijní pobyty v Německu, Francii a Holandsku. Je zakládajícím členem volného sdružení Natvrdlí od r. 2010. Od r. 2012 je zakládajícím členem výtvarné skupiny Central Europe Stuckists.
Stuckistické hnutí – zakládá se na figurální malbě a abstrakci, využívá ostrých barev a karikaturně-komiksového způsobu zobrazování lidí.