Pastel, 58x47 cm, signováno vpravo dole Uiberlay, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1922-1992
Studoval kreslení u Oldřicha Blažíčka a AVU u profesorů Rady a Holého.
Zastoupen v Národní galerii v Praze, Oblastní galerii v Liberci a v dalších.
Nejvyšší dosažená cena za díla tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.