Jaroslav Trnka - Průhonický park

Olej na plátně, 47x38 cm. Signováno vpravo dole Trnka 86. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

111797. Průhonický park
Dražba ukončena:11.02.2024 20:47:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč