Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole Trnka 80. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1924 - 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč