Jaroslav Trnka - Městečko za řekou

Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo dole Trnka Jar. 64. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

31104. Městečko za řekou
Dražba ukončena:24.04.2019 22:34:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč