Jaroslav Trinkmoc

67509. Zimní chalupy pod břízkami

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

dražba ukončena: 17.10.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč