Jaroslav Trinkmoc

20185. Zajíci

popis: Olej na kartonu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

dražba ukončena: 30.05.2018 19:07:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč