Jaroslav Trinkmoc - Soubor 2 kytic - vlčí máky a šeříky

Olej na kartonu, oba

Olej na kartonu, oba 35x24 cm. Oba signovány vpravo dole Trinkmoc. Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1883 - 1956

306347. Soubor 2 kytic - vlčí máky a šeříky
Dražba ukončena:12.10.2020 20:11:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč