Jaroslav Trinkmoc

63216. Sklenařice u Vysoké nad Jizerou

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

dražba ukončena: 01.08.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.07.2021 21:18:32 8349