Jaroslav Trinkmoc - Samota v zimní krajině

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

62121. Samota v zimní krajině
Dražba ukončena:25.07.2021 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.07.2021 22:14:03 8349
500 Kč 10.07.2021 10:37:09 1039