Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, rámováno v autorském uměleckém vídeňském rámu, signováno autorsky vpravo dole. Autor zachytil slavnou hruškovou alej v Salzburgu, kdy bohatost květenství přenesl do pastózní formy malby. Hra světla a stínu je silně ovlivněna impresionismem. Dílo vzniklé ve 30. letech 20. století původně pochází ze skvělé vídeňské umělecké sbírky krajinářů 1. třetiny 20. století. V budoucnu značně stoupne hodnota tohoto galerijního vynikajícího postimpresionistického díla s tryskající pozitivní energií bravurního provedení poučeného umělce!
o autorovi: 1883 - 1956