Jaroslav Trinkmoc - Cesta mezi poli

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Trinkmoc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1956

43760. Cesta mezi poli
Dražba ukončena:29.04.2020 20:46:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč