Jaroslav Štika - Zahalená

Kombinovaná technika - kresba, 54x38 cm. Signováno vlevo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Kresba i rám poškozeny.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

66555. Zahalená
Dražba ukončena:13.10.2021 21:39:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč