Jaroslav Štika - V pohybu

Kombinovaná technika, 50x32 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i pspír mírně poškozeny.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

95300. V pohybu
Dražba ukončena:24.05.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč