Jaroslav Štika - Usměvavá tanečnice

Kombinovaná technika, 42x27 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

95322. Usměvavá tanečnice
Dražba ukončena:24.05.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč