Jaroslav Štika - Tanečnice s červenými tvářemi

Kombinovaná technika, 59x35 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

95428. Tanečnice s červenými tvářemi
Dražba ukončena:24.05.2023 22:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč