Jaroslav Štika - Tanečnice

Nejdelší strana: 71 cm

Kombinovaná technika, 48x31 cm. Signováno vpravo dole J. Štika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

78295. Tanečnice
Dražba ukončena:15.06.2022 22:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč