Jaroslav Štika

48434. Tanečnice

popis: Kombinovaná technika, 62x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 26.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč