Jaroslav Štika - Tanečnice

Kombinovaná technika, 52x53 cm. Signováno vlevo dole Štika. Rám, pasparta, sklo. Zezadu přípis.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

86316. Tanečnice
Dražba ukončena:30.11.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč