Jaroslav Štika

25074. Milenci

popis: Kresba, 29x45 cm. Signováno vlevo dole Štika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2018 21:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč