Jaroslav Štika - Černovlasá tanečnice

Kombinovaná technika, 31x24 cm. Signováno vlevo dole. Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta mírně poškozena.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

95401. Černovlasá tanečnice
Dražba ukončena:24.05.2023 22:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč