Jaroslav Štika - Tanečnice I

Kresba, 47x32 cm, signováno vpravo dole Štika, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta zaprášena a papír místy poskvrněn. Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

6900. Tanečnice I
Dražba ukončena:25.01.2017 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč