Jaroslav Štědra

67130. Začátek léta

popis: Olej na plátně, 64x58 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen