Jaroslav Štědra

60930. Vlčí mák

popis: Olej na plátně, 70x62 cm. Signováno vpravo dole Štědra/97. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:48:53

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč