Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vpravo dole Štědra. Nerámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.