Olej na plátně, 29x37 cm. Signováno vlevo dole Špillar Jaroslav. Rámováno.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1869 - 1917
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.