Jaroslav Špillar - Dívčí tvář

Kresba, 46x33 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Špillar 15/12 1885. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

106761. Dívčí tvář
Dražba ukončena:10.12.2023 21:35:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč