J.S. - Super očistec

Nejdelší strana: 57 cm

Kombinovaná technika (olej, tištěný archivní pigment, akryl, plátno), 44x55 cm. Monogramováno vpravo dole J.S. 2024. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

152580. Super očistec
Zbývá:0 dnů, 10 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:59:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč